13
Ağu

Yaşam Marina ile Yaşayan Evlere Sahip Olacaksınız!

Yaşam Marina, İstanbul Avrupa Yakası’nın yükselen değeri Beylikdüzü’nde inşa edilen konut projesidir. Kendinize uygun ödeme planını tercih ederek, kolayca ev sahibi olacağınız yeni yaşam merkezi Yakuplu’da hayat buluyor.

Beylikdüzü konut projeleri arasına bir yenisi daha ekleniyor. Deniz manzaralı daire seçenekleri ile İstanbul’un keyfini çıkaracağınız yeni bir hayat burada yükseliyor. Konut projesinin fiyatlarını inceleyerek, kendinize uygun daireyi seçebilirsiniz. 320 dairenin yer aldığı projede 2+1, 3+1 ve 4+1 konut alternatifleri bulunuyor. İstanbul’un yoğunluğundan uzaklaşıp, deniz manzaralı evlerinizde yaşamın keyfini çıkarmak istiyorsanız acele edin!

Yalın ve Huzurlu Evlerin Sahibi: Yaşam Marina Beylikdüzü!

Beylikdüzü’nün ilgi gören bölgesi Yakuplu’da yeni bir yaşam projesi başlıyor. 320 dairenin yanı sıra 40 adet ticari ünitenin de yer alacağı projede, yaşamınızı kolaylaştıracak tüm detaylar bulunuyor. İstanbul’un hızla yükselişe geçen bölgesi Beylikdüzü, yeni konut projeleri ile çehresini her geçen gün değiştirmeye, yenilemeye devam ediyor. Etrafında barındırdığı seçkin eğitim kurumları, ulaşım ağları ile gelecek yanı başınızda yükseliyor!

Denize olan yakınlığı ile son zamanlarda manzaralı konut projelerine ev sahipliği yapan Beylikdüzü, yatırımcıların ve konut arayanların tercih ettiği alternatifler arasında yer almaktadır. Hem yatırım hem oturum amaçlı tercih edilen Beylikdüzü, etrafında barındırdığı olanaklar ile her geçen gün değerine değer katmaya devam ediyor. Yaşam Marina ile sizde yeni bir konut sahibi olabilir ya da yatırım amacıyla ileriye dönük tercihte bulunabilirsiniz. Deniz manzarasını evinize taşıyan, huzurlu yaşam alanları ile İstanbul’un yoğun yaşamından uzaklaşacaksınız.

Yaşam Marina ile Yaşayan Evlere Sahip Olacaksınız!

Yaşam Marina, 320 adet konut seçeneği ile İstanbul konut projeleri arasında yerini aldı. Deniz manzarası ile mavinin sonsuz huzurunu yaşam alanınıza taşıyan seçkin bir proje ile karşı karşıyasınız. 3 farklı konut seçeni, 40 adet ticari ünitesi ile tüm olanaklara hayatınıza sunan, zengin bir yaşam Beylikdüzü’nde inşa ediliyor.

Yaşam Marina Beylikdüzü ile tüm sosyal imkanlara sahipsiniz. Güvenli bir yaşama dahil olabilmeniz için siteniz 7/24 profesyonel ekipler tarafından denetlenmektedir. Açık ve kapalı sosyal alanlar sunan projenizde tüm detaylar daha rahat bir yaşama sahip olmanız için tasarlandı. Özel peyzaj alanları ile renklendirilen sitenizde yürüyüş yapabileceğiniz, süs havuzlarının gölgesinde dinlenebileceğiz alanlar bulunuyor. Konforlu bir yaşamı evinizin her köşesinde hissedeceksiniz.

Yaşam Marina Evleri, uygun ödeme kolaylığı ile Beylikdüzü’nde ev sahibi olmak isteyen alıcılarını bekliyor. Deniz manzarasına doyacağınız 320 adet konut seçeneği, 3 farklı daire tipi ile ev sahiplerinin beğenisine sunuluyor.